17 days old

Payroll Manager - outsourcing pacowy - 183945

Bielsko-Biała, Woj. Śląskie 43-300
  • Job Code
    183945

W zwizku z cigym rozwojem naszych zespoów pacowych, w strukturach organizacji pojawia si potrzeba, aby jedna osoba trzymaa nad nimi piecz na pozycji Payroll Managera. Celem tego stanowiska odpowiednie zarzdzanie podlegym zespoem przy jednoczesnym zachowaniu najwyszego poziomu jakoci wiadczonych usug oraz satysfakcji klienta. Poszukujemy osoby, dla której bycie liderem przychodzi jej w sposób naturalny.

Gównymi zadaniami na tym stanowisku bdzie"

  • koordynowanie realizacji procesów naliczania wynagrodze dla Klientów ADP,
  • udzia w projektach oraz procesach optymalizacji w obszarze pac,
  • dbao o stay wzrost efektywnoci oraz jakoci uslug w procesie obsugi Klientów w podlegych zespoach pacowych,
  • efektywne zarzdzanie zasobami ludzkimi zespou (ok. 40 osób) - dobór pracowników, wyznaczanie i egzekwowanie zada, ocena kompetencji oraz planowanie szkole i dziaa rozwojowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dowiadczenia na stanowisku kadrowo-pacowym, popartego wiedz merytoryczn z zakresu kadr, a przede wszystkim pac,
  • dowiadczenie w zarzdzaniu zespoem oraz wysoko rozwinitych kompetencji liderskich,
  • bardzo dobrej znajomoci jzyka angielskiego (min. B2) i gotowoci do jego uywania w codziennej pracy - warunek konieczny,
  • swobody w pracy z komputerem i dowiadczenia w obsudze programów kadrowo-pacowych,
  • gotowoci do staego rozwijania swojej wiedzy i umiejtnoci.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w midzynarodowej firmie na podstawie umowy o prac;
  • nowoczesne i komfortowe rodowisko pracy;
  • moliwo cigego rozwoju poprzez udzia w ciekawych projetach i inicjatywach, szkoleniach
  • dodatkowe benefity i wiadczenia pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFSS, dofinansowanie do karty Multisport)

We're designing a better way to work, so you can achieve what you're working for. Consistently named one of the 'Most Admired Companies' by FORTUNE Magazine, and recognized by DiversityInc as one of the 'Top 50 Companies for Diversity,' ADP works with more than 740,000 organizations across the globe to help their people work smarter, embrace new challenges, and unleash their talent. "Always Designing for People" means we're creating platforms that will transform how great work gets done, so together we can unlock a world of opportunity.

At ADP, we believe that diversity fuels innovation. ADP is committed to equal employment opportunities regardless of race, color, genetic information, creed, religion, sex, sexual orientation, gender identity, lawful alien status, national origin, age, marital status, or protected veteran status. We support an inclusive workplace where associates excel based on personal merit, qualifications, experience, ability, and job performance.

Categories

Posted: 2019-10-25 Expires: 2019-11-24

Before you go...

Our free job seeker tools include alerts for new jobs, saving your favorites, optimized job matching, and more! Just enter your email below.

ADP

Join us to start saving your Favorite Jobs!

Sign In Create Account
Powered ByCareerCast